فراخوان مسابقه، ویژه‌ی شناخت و تأسی به سیره‌ی نبوی

 • «باسمه‌تعالی»

  فراخوان مسابقه‌ی فرهنگی ویژه‌ی 28 و 29 صفر (رحلت حضرت رسول اکرم(ص)، شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع))

  ماه صفر 1442 هجری قمری

  شرایط مسابقه:

  - مسابقه‌ی ویژه‌ی کارکنان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و خانواده‌های محترم آن‌ها، به مطالعه‌ی متن کتاب «نهج‌الفصاحه»، شامل سخنان و کلمات قصار حضرت محمد مصطفی(ص)، و برگزاری مسابقه‌ی آنلاین از محتوای آن، اختصاص دارد.

  کلمات گهربار پیامبر اکرم(ص)، آن شمس فروزان تاریکی‌ها و روشنی‌بخش و هدایت‌گر انسان‌ها، کلامی برگرفته از وحی و الهامات الهی و تفسیرکننده‌ی سخن حق است. این سخنان، تمامی احکام و مسایل مورد نیاز زندگی انسان‌ها را دربرگرفته، به‌گونه‌ای که با هیچ مسئله‌ای مواجه نمی‌شویم جز آن‌که رهنمودهای آن حضرت، چراغ راه ما در آن مرحله است. اگر تاریخ را ورق بزنیم، نافذتر، فرهنگ‌آفرین‌تر، آگاهی‌بخش‌تر و تمدن‌سازتر از شخصیت والای الهی او را پیدا نخواهیم کرد؛ کسی که تمامی رفتار، کردار و سیره‌‌اش مورد نظر و رضایت خداوند است.

  - شما تا روز 15 آذر ماه 1399فرصت دارید، این متن را به‌طور دقیق مطالعه نمایید. برای مطالعه‌ی این کتاب‌ها، می‌توانید روی لینک‌ زیر کلیک کنید:

  شیوه‌ی آزمون در این مسابقه، به شکل آنلاین و در یک ساعت و زمان مشخص خواهد بود. در ساعت و تاریخ معینی که از سوی دبیرخانه‌ی شورای فرهنگی ستاد مشخص و اطلاع‌رسانی می‌شود، لینکی برای شما از طریق سیستم پرگار ارسال می‌شود. با کلیک روی این لینک، صفحه‌ی ورود مشخصات فردی باز شده و در یک مدت زمان معین امکان پاسخ‌گویی به پرسش‌ها برای همه فراهم می‌شود و در زمان تعیین‌شده نیز، آزمون به پایان می‌رسد.

  - به 100 نفر از برندگان، از سوی دبیرخانه‌ی شورای فرهنگی ستاد، جوایز ارزنده و نفیسی اهدا خواهد شد.

  برای کسب اطلاعات بیش‌تر، می‌توانید با دبیرخانه‌ی شورای فرهنگی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، تماس بگیرید.